Swiss Sense groeit sterk en daarom zoeken wij ook voor ons team Uitlevering tientallen nieuwe collega's! Ons team bestaat inmiddels al uit meer dan 160 collega's.
 
Ben jij graag onderweg, een echte aanpakker, altijd enthousiast en klantvriendelijk? Dan heeft Swiss Sense heeft de uitdaging voor jou!
 
Wij bieden jou hiervoor een salaris tussen de €1900,- en €2200,- per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring.
 
Wat ga je doen?
Als bezorger ben je het visitekaartje van Swiss Sense. Zowel onderweg als bij klanten thuis, vergeet je geen moment dat je Swiss Sense vertegenwoordigd. Lekker vroeg opstaan is voor jou geen enkel probleem. Samen met je collega, vertrek je op de sprinter tussen 5.00 uur en 6.00 uur vanuit ons hoofdkantoor in Uden. Jouw routes variëren van klant tot winkelroute, van Groningen tot Hoensbroek en van Nederland tot België en het roergebied van Duitsland. Iedere dag is anders! Per dag bezorgen jullie samen gemiddeld acht bedden en bouwen deze ook voor de klanten op. Klantvriendelijkheid is voor jou vanzelfsprekend en de juiste timing is een sport; net zoals de bedden die jij met je collega zonder moeite weet te tillen, af te leveren en op te bouwen. Vaak houd je er ook nog een leuke fooi van klanten aan over. Na jullie laatste adres rond jij je werkdag af en brengen jullie de bakwagen terug naar ons hoofdkantoor en maakt deze klaar voor de volgende dag. Wij krijgen hier energie van! Jij ook?
 
Binnen Swiss Sense investeren wij in jouw persoonlijke ontwikkeling en bestaat er daarnaast ook de mogelijkheid om vanuit de rol van bijrijder in de toekomst door te groeien naar Chauffeur. Hoe gaaf is dat!
 
Via deze video nemen we je meteen mee in ons logistiek centrum backstage: https://www.youtube.com/watch?v=a5KhtWIpVHU
 
Wat vragen we van je?
 • Jij bent gemotiveerd en kiest vol enthousiasme voor het werken op de bakwagen.
 • Jij bent een ochtend mens/vroege vogel.
 • Klantvriendelijk, enthousiast en denkt altijd mee met de klant.
 • Lichamelijk fit om de bedden te tillen en op te bouwen.
 • Je bent in het bezit van een B-rijbewijs.
Daarnaast:
 • Woon je in de buurt van je dagelijkse startpunt Uden.
 • Ben jij minimaal 4 dagen per week beschikbaar.
 
Dit verdien jij bij ons
 • Wij bieden jou hiervoor een salaris tussen de €1900,- en €2200,- per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring.
 • Blijvend leren en groeien, wat dacht je van een opleiding tot chauffeur?
 • 25 vakantiedagen om lekker te relaxen.
 • Korting op een nieuw bed en accessoires.
 • Een pensioenregeling en de mogelijkheid tot het afsluiten van een collectieve zorgverzekering.
 • Een top werksfeer!
 • Regelmatig krijg jij behoorlijke fooien van klanten die je zelf in eigen zak mag steken.
 • Overuren krijg je uitbetaald tegen een percentage van 150% berekend over een periode van 4 weken en tussen 5 uur en 6 uur ontvang je 150%.
 • Je ontvangt een kwartaalbonus van maximaal €400,- op basis van goed functioneren en gemaakte afspraken.
 • Je werkt gemiddeld 10 uur per dag, hebt de mogelijkheid om op tijd thuis te zijn en bent de weekenden veelal vrij.
 • De mogelijkheid tot het nemen van een papadag, mocht jij vier dagen willen werken om meer bij je kids te kunnen zijn.
 
Voel je thuis bij Swiss Sense
Werken bij Swiss Sense betekent werken in een prachtig familiebedrijf van Nederlandse bodem. Met de vierde generatie van familie Diks aan het roer, is Swiss Sense de laatste vijftien jaar uitgegroeid tot een gerenommeerd merk in Nederland, België, Duitsland, Denemarken en Oostenrijk. De internationale groeiambities van onze jonge, bevlogen directie maakt dat we continu vooruit bewegen. Ons succes? Al 100 jaar produceren en verkopen we met hart en ziel een groot assortiment stijlvolle slaapsystemen. Onze deskundigheid, ambitie en vooral onze mensen maken het verschil.
Met ruim 1200 medewerkers in vijf verschillende landen staan wij graag dichtbij onze klanten en elkaar, door dicht bij onszelf te blijven. Creativiteit, elkaar uitdagen en kansen creëren zijn hierin sleutelwoorden.. Bij Swiss Sense hebben wij aandacht voor talent en mag je doen wat jij het beste kunt. Dat geeft de energie die je kunt gebruiken om je dromen waar te maken, samen met ons als onderdeel van onze familie.
 
Daar kom jij je bed voor uit!
 
Vragen? Stuur dan een mail naar recruitment@swisssense.com.
Natuurlijk zorgen wij dat alle veiligheidsmaatregelen genomen zijn en jij gerust corona proof kunt langskomen
Solliciteer direct

Sollicitatieprocedure

Solliciteren bij Swiss Sense? Bekijk hieronder de stappen.

 • 1
  Jouw sollicitatie

  Je solliciteert direct via onze website. Het sollicitatieformulier dat je invult, is direct na sollicitatie zichtbaar voor Swiss Sense. Wij bekijken je sollicitatie zorgvuldig en laten je binnen 10 dagen weten of we je uitnodigen voor een gesprek.
  Kom je op dit moment niet in aanmerking voor de functie? Dan laten wij je dit zo spoedig mogelijk weten.

 • 2
  Ons eerste contact

  Zijn wij nieuwsgierig geworden naar meer, dan nemen wij telefonisch contact met je op. Wij bespreken je motivatie en jij kunt alvast alle vragen kwijt die je op dat moment hebt. Bij de juiste eerste klik, plannen wij direct een afspraak voor een persoonlijke ontmoeting. Ook vragen wij naar je salariswensen. Dit doen we om de verwachtingen vanuit beide kanten helder te krijgen.

 • 3
  Onze eerste ontmoeting

  Wij kijken uit naar die eerste persoonlijke kennismaking! Het belangrijkste is die wederzijdse klik;) zowel een match bij de cultuur van Swiss Sense als met de rol op basis van jouw kennis en kwaliteiten.

 • 4
  Vervolgselectie

  Zijn we beiden enthousiast?! Afhankelijk van de vacature volgt er een 2e gesprek en /of opdracht. Als dat het geval is zullen wij je hierover in het eerste gesprek informeren.

 • 5
  Together… We make Sense!

  Vaak zijn twee gesprekken voldoende om voor ons een goed beeld te krijgen. Mochten er nog meerdere gesprekken plaatsvinden, dus zullen wij je ook tijdig laten weten hoe dit traject eruit ziet en met wie.

  Zijn wij verliefd? Dan doen wij je graag een aanbod bestaande uit een passend salaris en onze arbeidsvoorwaarden. Ben je akkoord en heb je het contract getekend? Dan kunnen wij niet wachten op je komst. Welkom bij Swiss Sense!

Soortgelijke vacatures

Bekijk hier alle vergelijkbare vacatures binnen Swiss Sense.

Bekijk alle vacatures